В Одеській області затримали голову однієї з ОТГ на корупції під час тендерів, - ФОТОСБУ викрила голову однієї з обʼєднаних територіальних громад Одещини на корупції під час тендерів на капітальні та поточні ремонти місцевого бомбосховища.

Про це повідомила пресслужба відомства. 

Співробітники СБУ встановили, що голова однієї з територіальних громад Березівського району Одеської області здійснює неправомірний вплив на хід і результати тендерів.

У межах кримінального провадження правоохоронці задокументували вимагання та отримання посадовцем хабаря від представника комерційної структури за сприяння перемозі у відкритому конкурсі та укладанні договору на ремонт місцевого бомбосховища.

Сума хабара складала 100 тис. грн. - 10% від загальної суми виділеної на проведення ремонту. У разі відмови сплатити "данину" посадовець погрожував унеможливити подальшу участь підрядника в тендерах та відмовляти йому в укладанні з ним прямих договорів за іншими ремонтними та будівельними роботами.

Крім того встановлено, що ремонтні роботи в зазначеному бомбосховищі фактично проведені наприкінці 2022 року.

Оперативники спецслужби задокументували отримання фігурантом першого "траншу" та затримали його "на гарячому", під час отримання ним другої частини неправомірної вигоди.

Наразі затриманому повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище неправомірної вигоди).

Тривають слідчі дії для з’ясування всіх обставин правопорушення та встановлення всіх причетних до оборудки осіб.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW