30 та 31 серпня, а також з 1 по 3 вересня: озвучено попередження для українцівВ Україні озвучили попередження про строки передачі показників лічильника за електроенергію.

Редакція розкаже коли слід передавати показники лічильників.

Інколи у людей виникає питання: коли треба передавати показники лічильника електроенергії? Наразі обленерго опублікувало інформацію з роз’ясненням.

Для початку зазначимо, що передавати показники лічильника вчасно є дуже важливо. Адже це дає змогу сформувати коректні платіжки та уникнути питань стосовно переплати.

Коли ж це треба робити?

Для зручності варто один раз запам’ятати — показники передаються у два останні дні поточного місяця та у три перші дні наступного. Тобто, загалом є п'ять днів, щоб вказати кількість спожитих кіловат-годин.

Якщо говорити про найближчий період передачі показників, то це потрібно зробити 30 і 31 серпня (два останні дні цього місяця), а також з 1 по 3 вересня (перші три дні наступного місяця).

Передати показники лічильника електроенергії можна багатьма способами. Але останнім часом все частіше рекомендують завести електронну абонентську книжку — це дуже зручно. Адже сервіс, окрім головної функції, дає змогу контролювати витрати та дивитись загальний об’єм споживання.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW