«Він образив хлопців, які воюють, які в шпиталях, які поховані…», - із приводу дій полтавського фітнес-тренера Романа Заволоки направили подання до СБУЛіворуч - ветеран війни Олександр Мацько, праворуч - фітнес-тренер Роман Заволока.

Ми вже повідомляли, що поліція Полтавської області відкрила кримінальне провадження за статтею «Хуліганство» за фактом дій полтавського фітнес-тренера Романа Заволоки, який нецензурно обзивав ветерана війни та плюнув на нього. Також представники Полтавського обласного ТЦК та СП направили подання до Служби безпеки України. Про це повідомили на сторінці відомства у соціальній мережі Facebook.

При цьому роблять акцент на тому, що Роман Заволока скоїв правопорушення за статтею 435-1 Кримінального кодексу України «Образа честі і гідності військовослужбовця» та статтею 436-2 «Виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України, глорифікація її учасників».

У ТЦК та СП наголошують на тому, що повістки у місті вручають громадянам військовослужбовці, які захищали країну від російських загарбників, отримали поранення та не змогли продовжити службу на попередніх посадах. Після цього їх перевели до ТЦК та СП, де вони сумлінно виконують свої обов’язки. Одним із таких військових є Олександр Мацько. Він із 2016 року захищав країну, був добровольцем у складів батальйону спеціального призначення Нацгвардії «Донбас». Служив у розвідувальних та штурмових підрозділах, отримав поранення. Після цього його у рідній Полтаві обізвав та принизив Роман Заволока.

-Я вважаю, що він образив не мене. Якби я йшов у цивільному, він би не звернув на мене уваги. Він образив хлопців, які воюють, які в шпиталях, які поховані…, - говорить Олександр Мацько.

У ТЦК та СП також повідомляють, що у рамках відкритого поліцією провадження Олександр Мацько та інші військовослужбовці дають свідчення щодо дій фітнес-тренера.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW