Робота водієм в Одесі із зарплатою до 80 тисяч гривеньСайт 048.ua підготував добірку з п'яти вакансій для водіїв в Одесі із зарплатою до 80 тисяч гривень.

Водій

Зарплата: 15 000– 30 000 грн

Вимоги: наявність картки кваліфікації водія 95 код; водійське посвідчення категорії С, Е; досвід роботи від 2-х років;

Умови роботи: офіційне працевлаштування; своєчасна виплата з/п (згідно виконаних рейсів); сервісне обслуговування автомобілів на підприємстві; автомобілі фури тент Eurо5 ,Euro6

Обов’язки: забезпечення чистоти та охайності автомобіля; безпечне керування; доставляти замовлення клієнтам згідно з графіком доставки.

Звертатися за номером: +380500763942

Водій електронавантажувача, карщик

Зарплата: 17 000 грн

Велика транспортно-логістична компанія оголошує конкурс на вакансію.

Вимоги: досвід роботи від 1 року на посаді водія електронавантажувача (карщика); наявність дозволу на водіння кара обов’язкова; наявність санітарної (медичної) книжки; відповідальність, порядність, бажання працювати.

Обов’язки: управління навантажувачем при навантаженні, розвантаженні та переміщенні товару; проводити завантажувально-розвантажувальні роботи; підтримувати порядок на складі.

Умови роботи: офіційне працевлаштування; графік роботи: змінний; холодний цех.

Звертатися за номером: 067−500−23−04

Водій-експедитор

Зарплата: 24 500 грн

Обов'язки: доставка товарів по місту та області; робота з супровідною документацією; участь у завантаженні / вивантаженні товару; огляд автомобіля перед виїздом на маршрут; підтримка автомобіля в технічно справному стані.

Вимоги: наявність прав категорії В, С, С1; досвід роботи водієм-експедитором та стаж водiння від 2-х років; знання улаштування автомобіля; працьовитість, уважність, відповідальність.

Графік роботи: 5-ти денний з 07:30 до 18:00 вихідні дні нд, пт.

Звертатися за номером: 063−306−00−89

Водій зерновозу

Зарплата: 15 000 – 20 000 грн

Вимоги: медичне підтвердження здоров’я (діюча довідка водія, сертифікати нарколога і психіатра

Кваліфікація: водій II класу з безперервним стажем роботи водієм не менше 2 років і відкритими категоріями РЄ; водій I класу не менше 1 року; Загальний стаж керування великовантажним автомобілем — не менше 3 років; Знання внутрішніх пристроїв автомобілів з дизельним паливом і способів їх ремонтів буде вашою перевагою.

Обов’язки: управління самоскидом з напівпричепом SCANIA в межах України без перевантаження; подача транспортного засобу під навантаження / вивантаження; супровід вантажів до місця їх призначення, відповідно до заданого графіка і маршруту прямування; щоденний догляд і контроль технічного стану автомобіля (своєчасний то, мийка і т. д.); взаємодія з посадовими особами компанії в межах своєї компетенції; оформлення необхідної документації (талони, вантажно-супровідна, чеки, посвідчення тощо); дотримання трудової та виробничої дисципліни.

Звертатися за номером: 067 402 70 69

Водій на контейнеровоз

Зарплата: 50 000 – 80 000 грн

Вимоги: досвідчений та відповідальний водій на контейнеровоз, досвід роботи обов'язковий.

Умови роботи: безпечне та акуратне перевезення контейнерів з вантажами різного типу.

Обов'язки: забезпечення своєчасної доставки вантажів до пунктів призначення.

Звертатися за номером: AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW