НБУ дозволив українцям купувати валюту онлайнНаціональний банк України продовжує реагувати на економічні та фінансові виклики, намагаючись забезпечити стабільність. 29 серпня НБУ оголосив нове пом'якшення обмежень щодо продажу безготівкової іноземної валюти громадянам.

Які обмеження були зняті

Рішення НБУ відкриває деякі нові можливості для громадян та банків у валютних операціях. Основні зміни полягають у наступному:

Продаж без підтвердження підстав та зобов'язань. Згідно з новими правилами, банки тепер можуть продавати безготівкову валюту громадянам без необхідності додаткового підтвердження підстав чи зобов'язань для проведення такої операції. 

Ліміти на купівлю. Для забезпечення контролю за обсягами валютних операцій був встановлений ліміт на купівлю безготівкової валюти. Громадяни можуть купувати валюту за курсом, встановленим банком, проте ліміт цього операції не повинен перевищувати 50 000 гривень на місяць.

Більше можливостей при вкладенні. Якщо громадяни вирішать вкласти куплену валюту на депозит принаймні на три місяці, то ліміт на купівлю зростає до 200 000 гривень. Це заохочує громадян зберігати валютні активи в банках та сприяє стабільності валютного ринку.

Зазначимо, що Національний банк України раніше встановив обмеження на продаж безготівкової валюти населенню у зв'язку зі складною економічною ситуацією. Поступове пом'якшення цих обмежень, таке як дозвіл на купівлю валюти та ліміти, вказує на певне відновлення стабільності в економіці та довіру до фінансових установ.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW