У Чорному морі знаходиться вісім кораблів рф: чи є серед них ракетоносіїУ Чорному морі, станом на ранок, 29 серпня, перебуває 8 ворожих кораблів. 

Про це повідомила начальник об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк розповіла в  ефірі телемарафону новин. 

-  У Чорному морі залишили 8, в Азовському один корабель і жодного ракетоносія на чергуванні нема. Нині вони всі перебувають у пунктах базування. Але нагадаю, рівень ракетної небезпеки Генштаб не воліє знижувати, тому що поява ракетоносія на чергуванні може відбутися в будь-які 2-3 години. Це достатній час для того, щоб зайняти вогневі рубежі, і вони намагаються тримати загальне напруження в тому, що ракетоносії спорядженні та готові до такого залучення до бойової роботи. В росіян були практики, коли вони атакували безпосередньо з бухти, тому розслаблятися зарано, - сказала Гуменюк. 

Нагадаємо, протягом останньої доби ворог шість разів здійснив обстріл з артилерії та РСЗВ по Очаківській громаді та акваторії.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW