У "Миколаївводоканалі" пояснили, чому виникає борг у містян, які повернулись з евакуації додомуУ комунальному підприємстві "Миколаївводоканал" пояснили, звідки у абонентів, що нещодавно повернулись додому виникає заборгованість за спожиту воду та що з цим робити.

Як йдеться у сюжеті каналу "МАРТ", кожного місяця абоненти мають передавати показники водолічильників. Виконавець послуг має періодично, але не менше 1 разу на рік, виконувати зняття контрольних показників. Якщо абонент не передав показники, то виконавцями послуг приймається плата середнього добового споживання за останні 12 місяців.

У такому випадку містяни можуть надіслати показники споживання води. Тоді підприємство здійснить перерахунок відповідно до ваших справжніх даних.

Мешканці міста повертаються і найактуальніше питання — перерахунок за спожиті послуги, але це у тих, хто немає водолічильників. Для цього необхідно надати довідку ВПО, паспорт, ідентифікаційний номер та довідку з КП "Миколаївобленерго" про неспоживання електроенергії.

Також фахівці  "Миколаївводоканалу" нагадують миколаївцям, що станом на сьогодні борг за водопостачання складає близько 237 мільйонів гривень. Тим, хто не має змоги сплатити всю заборговану суму одразу, підприємство пропонує укласти договір реструктуризації.

Договір реструктуризації — це розстрочка на декілька місяців. Ми закликаємо всіх, у кого є борги і ви не маєте змоги сплатити всю суму одразу, укладати договір реструктуризації. При собі потрібно мати паспорт, ідентифікаційний номер і бажання укласти договір.

Від початку поточного року договір з підприємством щодо розстрочки  оплати послуги підписали лише 142 споживачі. Однак юристи "Миколаївводоканалу" наголошують: накопичення боргів не призведе до їх списання, тож єдиний вихід – або сплатити всю суму одразу, або укласти договір щодо реструктуризації.  

Нагадаємо, у серпні за комунальні послуги миколаївці заплатять по самому тарифу, що й за попередній місяць. Проте для містян де що змінилось передача показів за газопостачання.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW