28 серпня росіяни обстріляли 9 громад на Сумщині: є руйнування та пораненіСумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 28 серпня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 23 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 156 вибухів. Обстрілів зазнали Путивльська, Великописарівська, Есманська, Юнаківська, Білопільська, Краснопільська, Хотінська, Зноб-Новгородська, Середино-Будська громади.

Путивльська громада: ворог бив з мінометів (19 вибухів).

Великописарівська громада: з території рф з 2-х гелікоптерів здійснено пуск некерованих авіаційних ракет (10 вибухів). Внаслідок авіаудару пошкоджено приватний житловий будинок та літню кухню. Також був обстріл з СПГ (6 вибухів).

Есманська громада: зафіксовано мінометні (11 вибухів) та артилерійський обстріли (11 вибухів).

Юнаківська громада: росіяни вдарили з артилерії (8 вибухів).

Білопільська громада: здійснено обстріли з АГС (23 вибухи) та мінометів (28 вибухів).

Краснопільська громада: здійснено авіаційний обстріл з літака (попередньо) керованими авіаційними бомбами (3 вибухи). Також росіяни били з мінометів (5 вибухів) та артилерії (18 вибухів).

Хотінська громада: зафіксовано скидання ВОГ з БпЛА (2 вибухи).

Зноб-Новгородська громада: 4 міни скинув ворог на територію громади.

Середино-Будська громада: здійснено мінометний обстріл (8 вибухів). Внаслідок обстрілу пошкоджено адміністративне приміщення, міську бібліотеку та приватний житловий будинок. Поранення отримали троє цивільних мешканців.

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW