Пастка на висоті: у Тернополі діти стали заручниками атракціону28 серпня о 18:57 до рятувальників надійшло повідомлення, що в м. Тернопіль у парку "Національного відродження" внаслідок припинення електропостачання відбулася зупинка оглядового колеса і на ньому застрягли дві особи.

До місця події було направлено рятувальне відділення аварійно-рятувальної частини та автодрабину частини спеціальної пожежної техніки аварійно рятувального загону, а також фахівців оперативно-координаційного центру Головного управління. О 19:22 потерпілих вдалося знгяти з атракціону з допомогою пожежної драбини.

Нагадаємо, Колесо огляду, на відміну від інших атракціонів у парку, з початком сезону не працювало. У касі це пояснювали тим, що зхловмисники можуть з висоти зробити фото стратегічних об’єктів міста.

А невдовзі у мерії повідомили, що насправді атракціоне не функціонував, бо були зауваження щодо аварійної зупинки під час вимкнення електроенергії.

1 червня на сайті міськради з’явилося повідомлення, що  працівники комунального підприємства неполадки усунули.

"Розроблено механізм, який у випадку відсутності світла, дозволить безпечно опустити людей на землю. Атракціон отримав експертний висновок і акти про готовність до початку роботи від фахівців ДП «Тернопільський експертно-технічний центр Держпраці»", – йшлося в повідомленні мерії.

Як саме усунули неполадки і на скільки дієвим є "розроблений механізм" стало очевидно учора...

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352

 Фото: ПоглядAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW