У Вінниці обговорять виклики та потреби бізнесу під час війниВже цієї п’ятниці, 1 вересня, у Вінниці відбудеться круглий стіл для бізнесу, де будуть обговорювати покращення умов для відновлення релокованого і місцевого підприємництва. Релокація – один з викликів, які Вінниця зуміла достойно прийняти. З початку великої війни до нас перемістилися сотні підприємців з різних регіонів України з однією метою – продовжувати працювати та зміцнювати економіку держави.

Круглий стіл відбудеться за результатами дослідження, яке тривало на початку літа в межах проєкту “Формування сприятливих умов для релокації бізнесу з територій, що тимчасово окуповані чи постраждали внаслідок бойових дій, до більш безпечних регіонів України” та охопило одразу три області – Вінницьку, Львівську та Івано-Франківську.

Під час круглого столу планують:

  • Представити результати дослідження досвіду релокації бізнесу;
  • Обговорити проблеми та потреби релокованого і місцевого бізнесу;
  • Презентувати кращі практики підтримки релокованого бізнесу;
  • Обговорити виклики інтеграції релокованого бізнесу в місцеву економіку;
  • Представити рекомендації за результатами дослідження.

За результатами дослідження експерти підготували комплексні рекомендації, сфокусовані на покращенні умов для відновлення релокованого і місцевого бізнесу.

Початок заходу: з 11:00 до 14:00 год.

Місце: м.Вінниця, вул.Соборна,34 (готель“Франція”, ресторан “MontBlanc” (конференц-зала).

Проєкт реалізується за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва CIPE Ukraine, Вінницької міської ради, спілки підприємців “Стіна” та Вінницького Бізнес Клубу.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW