Близько десяти освітніхзакладів на Тернопільщині працюватимть дистанційно: у чому причинаЦьогоріч більшість освітніх закладів на Тернопільщині працюватимуть очно. Проте, є й такі, навчання у яких проходитиме дистанційно.

Про організацію навчального процесу у новому навчальному році на Тернопільщині розповіла Ольга Хома, начальниця управління освіти ТОВА, передають "Тернополяни".

"Більше 101 тисяч учінів підуть з 1 вересня у наші школи, - відзначила Ольга Хома, начальниця управління освіти ТОВА. - У новому навчальному році з 651 закладів загально середньої освіти у області очна форма навчання відбуватиметься у 503 закладах, у змішаній формі - 140, дистанційно - 8 закладів освіти. З 592 шкіл - юридичних осіб, очна форма навчання здійснюватитиметься у 466 закладах, змішана - у 123, дистанційна - 3. З 61 філії очна форма навчання здійснюватиметься - 37, змішана - 19, дистанційна - 5. 542 заклади освіти мають власні укриття та 154 заклади освіти будуть укриватися у приміщеннях, які наближені до закладів освіти".

Заклади освіти, які будуть навчатися дистанційно, це зазвичай малокомплектні школи - це 12-14 дітей, єдина велика школа - першого третього ступеня, де 120 учнів навчається, отримав рекомендації щодо дистанційної форми навчання, але громада запевнила, що за місяць усунуть недоліки і діти перейдуть на очну чи змішану форму навчання.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW