Як міська влада Новомосковська виправдовують закупівлю сцени за понад мільйонУ Новомосковську вирішили придбати збірну металеву сцену з покриттям. Тендер на закупівлю на Рrozorro виклало управління культури, спорту та туризму виконавчого комітету Новомосковської міської ради. Очікувана вартість сцени – 1,2 мільйона гривень, передає портал informator.ua.

Тендер оприлюднили 22 серпня, а пропозиції приймають до 31 серпня. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на відповідний тендер. Варто зазначити, що сума закупівлі може знизитися в ході торгів. В описі предмета закупівлі вказано, що сцена має з’явитися до 30 вересня 2023 року на вулиці Паланочна, 6а. Оскільки День міста Новомосковськ зазвичай святкує 22 вересня, то у соцмережах люди припустили, що сцену хочуть придбати саме для святкування.

Сцена має бути 14 на 12 метрів, з висотою майданчика не більше 1 метра. Вона має бути морозостійкою, з організацією стоку опадів. Висота навісу сцени має становити 6 метрів, а маса виробу – не більше 7,8 тонни. Період експлуатації вказаний як «цілий рік». Відповідні дані прописані у технічних характеристиках до тендеру.

Варто зазначити, що тендер на закупівлю сцени оголошують вже вдруге за серпень. Перший пройшов 18 серпня. Учасник був лише один – «НЬЮ БІЛД ІСТЕЙТ», тож сума в ході торгів не знижувалася і склала стартові 1,2 мільйона гривень. Проте 22 серпня пропозицію компанії відхилили, оскільки в переліку видів економічної діяльності, які дозволено проводити ТОВ «НЬЮ БІЛД ІСТЕЙТ», відсутній код виду діяльності щодо предмету закупівлі «Збірна металева сцена з покриттям». В то й же день, 22 серпня, оголосили повторний тендер на закупівлю сцени.

Тендер на закупівлю сцени

Тендер на закупівлю сцени

Тендер на закупівлю сцени

Ще 2 тендери

Та й це ще не все, оскільки те ж управління культури, спорту та туризму виконавчого комітету Новомосковської міської ради 15 серпня оприлюднило ще два тендери. Перший – на послуги з монтажу залізобетонних конструкцій. Очікувана вартість – 410,855 тисячі гривень. Другий – на послуги з монтажу збірної металевої сцени з покриттям. Очікувана вартість – 509,625 тисячі гривень. Обидва ці тендери вже пройшли, і в обох був лише один учасник – те ж ТОВ «НЬЮ БІЛД ІСТЕЙТ». Наразі учасник очікує рішення, чи визначать його переможцем по цим тендерам, або ж і ці пропозиції відхилять.

ТОВ «НЬЮ БІЛД ІСТЕЙТ» (код ЄДРПОУ 43286650) зареєстровано у Новомосковську на вулиці Паланочна, 20. На тій же вулиці, що й палац культури, біля якого хочуть звести сцену. Засновник компанії – Олексій Анатолійович Рубльов з Дніпра.

Аргументи міськради Новомосковська

Ситуацію прокоментували у Facebook на офіційній сторінці Новомосковської міської ради. Там назвали інформацію щодо закупівлі сцени ПК «Металургів» неправдивою і «маніпулятивною». Сам факт закупівлі у міськраді не заперечували, вказали лише, що сцена не території парку не буде «одноразовою», і що вона призначена не лише для святкування Дня міста.

Серед аргументів на користь сцени у міськраді привели наступні (публікуємо перелік дослівно, прим. ред.):

  • будується в рамках співпраці міської влади із міжнародними організаціями, які неодноразово надавали грантову допомогу для реалізації подібних проектів і зараз реалізують проєкти на території міста;
  • сцена є капітальною спорудою і буде використовуватися на постійній основі;
  • цей проєкт має на меті розширити можливості ПК "Металургів" для виступів різних колективів, які там займаються.
  • ПК «Металургів», як відомо, зараз вже є у власності нашої громади. В цьому закладі займаються численні дитячі колективи і для всіх вже просто не вистачає місця для занять та виступів;
  • це постійна локація для реалізації наших проєктів із міжнародними гуманітарними організаціями, які працюють у сфері інклюзії із людьми похилого віку, ВПО та дітьми з особливими потребами.

Публікації ж тих, хто виступає проти такої закупівлі під час війни, у Новомосковській міськраді закликали «розцінювати як інформаційні вкиди та умисні дії групи осіб, спрямовані на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації в громаді у час війни, а також дискредитацію органів місцевого самоврядування та керівництва громади у воєнний час».

Як коментує ситуацію Сергій Рєзнік

Висловився з цього приводу й мер Новомосковська у Facebook. Сергій Рєзнік назвав тих, хто висловлював незадоволення щодо закупівлі сцени під час війни «професійними провокаторами і підбурювачами».

«На жаль, в нашому місті є професійні провокатори і підбурювачі. Ті, хто нічого корисного для міста не зробив, але те, що вміє добре - це лити бруд на будь що хороше, що робиться в місті з намаганням все перекрутити та переврати, щоб задурити людей. Не ведіться на негідників і не дайте себе ввести в оману», - написав Сергій Рєзнік.

На коментарі людей, що зараз такі витрати не на часі, міський голова Новомосковська погодився, що зараз свята проводити не варто, проте відписав, що «на цій сцені відсвяткуємо Перемогу». Проте більшість коментаторів з доводами Сергія Рєзніка не погодилися та зазначали, що такі трати – це «бенкет під час чуми».

Спілкування Сергія Рєзніка у коментарях до власного поста

Спілкування Сергія Рєзніка у коментарях до власного поста

Спілкування Сергія Рєзніка у коментарях до власного постаAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW