Можуть змінити "правила гри" на фронті: Резніков дав прогноз, коли Україна почне використовувати винищувачі F-16Сучасні винищувачі F-16 можуть посилити українські Повітряні сили навесні 2024 року. Таке припущення озвучив міністр оборони Олексій Резніков.

В інтерв'ю німецькому виданню Bild він зазначив, що підготовка наших авіаторів триватиме деякий час. Також потрібно підготувати інфраструктуру для використання нових літаків – на це може піти щонайменше пів року. "А може, і трохи більше", – заявив Резніков.

"Я б сказав, що це [поява F-16 на фронті] може статися навесні наступного року, тому що ми розпочали курси підготовки наших пілотів, інженерів і техніків", – заявив голова оборонного відомства.

Він вважає, що F-16 здатні "змінити правила гри" у війні з російськими окупаційними силами.

"Ми повинні покласти край домінуванню Росії в небі, за межами поля бою. Літаки F-16 стануть частиною протиповітряної оборони. Ми можемо посилити наші можливості в небі для захисту повітряного простору, тобто наших міст. Для нас це було б великим проривом. Дуже великим", – визнав Резніков.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW