Відновлюють приміщення: на Дніпропетровщині роблять реабілітаційний центр для військовихНа Дніпропетровщині будують реабілітаційний центр для психологічного та фізичного відновлення наших воїнів. Він буде у Кам’янському на базі тамтешнього медзакладу.

Про це повідомив голова ДНіпропетровської військової адміністрації Сергій Лисак.

Реабілітаційний центр буде в приміщенні, яке тривалий час не експлуатувалося. Його розширили. Створили просторий хол і залу, де пацієнти займатимуться зі спеціалістами.

"Грамотно продумали й кожен міліметр навколо. На подвір’ї – зони відпочинку та тренувань. Для цього облаштовують спеціальне покриття. Все за правилами безбар’єрності", - написав Лисак.

Загалом тут працюватиме майже 20 фахівців. Фізіо- й ерготерапевти. Логопеди і психологи. У центрі 25 стаціонарних ліжок. Амбулаторно приймати зможуть вдвічі більше людей.

"Сюди вклали кошти обласного та міського бюджетів. Власне, як і у продовження реконструкції одного з ліцеїв міста. Вона декілька років простоювала. Втім сьогодні відновилася.

Залишилося розвести всі комунікації. Зробити вентиляцію та ремонт у приміщеннях. І понад 300 дітей знову сядуть за парти. Працюємо!", - зазначив голова ОВА.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW