Восени у Миколаєві планують висадити дерева, які знесуть через реконструкцію мереж водопостачання,- СєнкевичВосени у Миколаєві висаджуватимуть нові дерева, які видалять під час реконструкції зруйнованих обстрілами мереж водопостачання. 

Про це заявив мер Миколаєва Олександр Серкевич в інтерв'ю "Укрінформу".

Нагадаємо, на початку 2023 року Миколаївською обласною військовою адміністрацією разом з міською владою та МКП "Миколаївводоканал" розглядалося питання реконструкції основних водогонів Миколаєва діаметрами 1000, 600 та 500 мм. Департамент містобудування, архітектури, капітального будівництва та супроводження проєктів розвитку ОВА повідомив про можливі пошкодження під час реконструкції мереж водопостачання Миколаєва. Адже траншеї в місцях, де висаджені ряди дерев, планується викопувати між деревами. У районі планової діяльності знаходиться 1740 дерев, з них 117 – попередньо підпадають під ризик видалення.

Серкевич пояснив, що з держбюджету виділено гроші на реконструкцію зруйнованих обстрілами мереж водопостачання. Обласне управління капбудівництва розробило проєкт і подало його на узгодження екологам. Частина цього дюкера дійсно проходитиме проспектом і для цього слід знести деякі зелені насадження.

- На мою думку, було б логічно прокладати його тротуаром, між деревами. Але кажуть, що під час цих робіт все одно можна пошкодити коріння дерев. Зараз це питання в процесі обговорення,  потенційно може бути знесено близько 100 дерев. Можна буде говорити конкретніше, коли побачу проєкт,- розповів мер Миколаєва. 

На питання журналістів чи доречно під час війни займатися висадкою нових дерев, Олександр Сєнкевич відповів: 

- Можна нічого не робити і все списати на війну. Не ремонтувати дороги, не саджати дерева, не відновлювати будинки, не вивозити сміття… Але я вважаю, що наші хлопці й дівчата воюють на фронті саме для того, щоб бачити свої міста комфортними, щоб їхні мешканці залишалися тут жити, а не думали, як покинути країну,- зазначив Сєнкевич. 

Мер додав, що восени у Миколаєві будуть висаджувати дерева.

Нагадаємо, раніше начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім повідомив, що згідно з проєктними роботами у місті буде знесено близько 100 дерев, Проте, на думку Кіма потрібно на місці знесених дерев висадити у п'ять разів більше нових. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW