Жара посилиться: синоптики розповіли, якою буде погода в Україні в останні дні серпняСпека в Україні наступного тижня не припиниться. Більше того, із понеділка синоптики прогнозують збільшення температури повітря в деяких регіонах. Наталка Діденко попереджає про високий рівень пожежної небезпеки на фоні 35-градусної спеки наприкінці серпня.

Так, з 28 до 30 серпня на території України очікується середня денна температура +32...+37 градусів. Вже 30-31 серпня пройдуть невеликі дощі і стовпчики термометрів почнуть опускатися.

За прогнозом Діденко на її сторінці у Facebook, найспекотніше наступного тижня буде на півдні, півночі та в центрі України. На заході та сході буде +26...+30 градусів. З четверга зниження температури очікується у всіх областях.

Жара посилиться: синоптики розповіли, якою буде погода в Україні в останні дні серпня, фото-1

Про посилення спеки попереджає і синоптик Ігор Кібальчич. На фоні надходження до нас теплого субтропічного повітря з Балканського півострова очікується чергова хвиля спеки, наголосив він.

За даними синоптика, стовпчики термометрів на новому тижні вдень подолають 30-градусну позначку, а в центральних, південних та місцями західних областях повітря прогріється до +32...+37 градусів. Опади Кібальчич прогнозує наприкінці серпня лише у західних областях, на решті території, за його прогнозом, буде сухо.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW