Масовані ракетні атаки та в 10 разів більше дронів: астролог розповів, коли загостриться ситуація в УкраїніАстролог Влад Росс розповів, якою буде ситуація в Україні у вересні на фронті та в тилу. З його слів, російські сили активізуються в атаках на Україну. Він назвав найнебезпечніші дати місяця, коли слід чекати масованих атак ракетами та дронами.

За словами Росса, вересень буде місяцем переломних подій на фронті. Насамперед це стосується південного фронту.

"Ми його прорвемо і вийдемо до кордонів Криму. Я гарантую, що ми контролюватимемо і Азовське море, і кордон Криму, може вийдемо і на північ півострова. Поблизу 17 вересня буде напруга між Венерою та Юпітером, а між 26 і 30 вересня - напруга Венери та Урану. Це принесе нам складні ситуації", - зазначив астролог.

Загострення також буде і в Молодик (14-15 вересня). Астролог передбачає, що російський диктатор дасть команду бити по містам, які знаходяться поряд з лінією фронту. Під загрозою Херсон, Миколаїв, Дніпро, Нікополь, Кривий Ріг, Суми, Чернігів, Харків. Київ та західні області обстрілювати майже не будуть.

Побоюватися варто і 20-х чисел вересня, коли Сонце якраз переходитиме до Терезів.

"На Україну летітимуть у 5-10 разів більше дронів, ніж минулого разу. Чим більше дронів - тим більше пошкоджень. Але незважаючи на те, що не буде світла, ми все одно вистоємо", - зазначив Росс.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW