Львівський Екоцентр запрошує дітей на безкоштовні заняття у гуртках – контактиЛьвівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр проводить набір дітей в екосадок «Зернятко» 2023 та дитячу екологічну школу «Друзі планети».

Про це повідомляє Львівська ОВА.

Дитяча екологічна школа «Друзі планети» розрахована на учнів 1-4 класів. Графік роботи школи: понеділок - п'ятниця з 14:00 до 18:00. Детальніше за номером телефону: 0679716354 (Алла). Реєстрація за посиланням: http://surl.li/kleiw .

Екосадок «Зернятко» для дітей віком від 4 років. Графік роботи: понеділок -  п’ятниця з 09:00 до 18:00. Детальніше за номером телефону: 0969191537 (Катерина). Реєстрація за посиланням: http://surl.li/kleya ;

Адреса закладу – м. Львів, вул. Кубанська,12.

«Львівський екоцентр успішно функціонує у Львові вже не одне десятиліття, і не одне покоління дітей вони виховали на екологічних засадах, що не може не тішити. Тут функціонують колекції флори та фауни, які є цікавими не лише дітям, а й дорослим, адже лише зоовиставка налічує 30 видів плазунів і земноводних, понад 40 видів птахів», - зазначила т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Оксана Війтик.

В адміністрації Екоцентру повідомляють, що екскурсії – безкоштовні, їх організовують постійно, без вихідних, щоб максимально дати можливість як групам, так і самостійним відвідувачам, побувати в центрі та оглянути зоологічну та ботанічну колекції. Екскурсію потрібно попередньо замовити за номером телефону: (032) 276 14 19.

Читайте також: Львівська та франківська веслувальниці вибороли олімпійську ліцензію для України.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW