Три категорії осіб ВПО втратили виплатиЗагалом для близько 130 тисяч внутрішньо переміщених осіб держава перестала нараховувати допомогу в розмірі 2000 грн на дорослу людину та 3000 грн на дитину чи особу з інвалідністю після верифікації, яка розпочалась 1 серпня.

Такі дані випливають з інформації, якою поділилась перша заступниця міністерки соціальної політики України Дарина Марчак в ефірі телемарафону.

За її словами 109 тисяч осіб, які отримували допомогу для ВПО, насправді проживали за кордоном.

«Принаймні, 1,5 місяці до 1 серпня вони постійно знаходилися за кордоном і таким чином, скоріше за все, ці громадяни отримують допомогу від інших держав – вони не є внутрішньо переміщеними особами», — сказала посадовиця.

Також ще майже 10 тисяч громадян, які отримували виплати, вже померли. Про це також раніше розповідала очільниця Мінреінтеграції Ірина Верещук. Крім того, ще близько 10 тисяч українців одночасно отримували допомогу, будучи зареєстрованими в кількох громадах. Їм виплати припинилися також.

Втім, це ще не всі категорії громадян, яким можуть припинити нарахування виплат. З 1 вересня вступає в силу друга частина змін про впорядкування отримувачів допомоги для ВПО.

«Якщо родина чи отримувач допомоги для ВПО після набуття чинності постанови — з середини липня до 1 вересня — або придбав новий транспортний засіб (ми не говоримо про транспортні засоби, які купуються волонтерами для ЗСУ), або придбав нове житло чи земельну ділянку, або облігації внутрішньої державної позики на суму понад 100 тисяч грн… таким громадянам буде припинено нарахування виплат», — сказала перша заступниця міністра соціальної політики.

Як зазначила Дарина Марчак, мова не іде про покарання певних осіб, а про впорядкування виплати допомогти для ВПО. І це дозволяє фокусувати ресурс саме на тих громадянах, які є внутрішньо переміщеними особами.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW