Натуральне чи порошкове: 4 головні ознаки, які видають підроблене виноВино – один з найдавніших алкогольних напоїв, який цінується за вишуканий смак, аромат та легкість. Чисельні дослідження довели, що у помірних кількостях вино сприятливо впливає на організм, зменшуючи ризики розвитку деяких захворювань, знижуючи тиск та поліпшуючи травлення. Але тільки якщо вино оригінальне, а не підроблене.

Зараз натрапити на фальсифікат можливо не тільки в невеликих магазинах, "з рук" чи через інтернет, а й у великих торгівельних мережах та винних магазинах.

Порошкові аналоги отримують шляхом випарювання виноградного сусла до сухого залишку, до якого додають воду, етиловий спирт, лимонну кислоту, різноманітні барвники та ароматизатори. Звичайно, такий продукт не може передати природну вишуканість напою, а тим паче принести якусь користь організму.

Як відрізнити вино натуральне від порошкового

Щоб відрізнити оригінальний напій від фальсифікату, слід звернути увагу на такі головні ознаки.

Ціна

Перше, що видає підробку, - це низька ціна. Натуральне якісне вино не може коштувати дешево. Щоб убезпечити себе від покупки підробки, краще купувати вино у фірмових магазинах.

Тара та етикетка

Якісне вино розливають у темну тару, яка захищає продукт від сонячних променів. На етикетці обов'язково має міститися вся інформація про напій, зокрема:

  • країна-виробник;
  • завод;
  • склад вина;
  • вміст спирту та цукру.

Крім того, на етикетці має бути напис "натуральне вино". Якщо вказано "спеціальний продукт" – це ознака напою, зробленого з концентрату.

Колір, аромат

Насторожити має надто яскравий колір і дуже виражений, хімічний аромат. Це свідчить про підробку, адже таких характеристик можна досягти тільки за допомогою штучних барвників та ароматизаторів.

Осад

Справжнє вино має осад, який швидко осідає після збовтування. Якщо осад відсутній або осідає довго – напій фальсифікований.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW