Неможливо стримувати біль: на Тернопільщині попрощалися з полеглим бійцемЖителі села Іванівка Підволочиськької громади воїном бригади НГУ "Азов" Тарасом Романюком, який загинув на війні. Про це повідомили на сторінці громади.

Хлопець ще змалку виділявся серед своїх ровесників загостреним почуттям справедливості, шукав і знаходив правдиві способи у вирішенні різних проблем. 

У нього були великі плани і цілі на майбутнє - одна із них, що можна зробити, щоб Україна була сильною та могутньою державою на європейському рівні. Осмислюючи своє життя, вирішив стати істориком, саме у стінах Львівського університету імені І. Франка, на його думку, він зможе глибше вивчити і досліджувати історію свого народу. І саме там, зможе знайти відповідь на своє одвічне запитання: чим можу бути корисним своїй країні?

Коли почалося повномасштабне вторгнення ворога на нашу землю, Тарас, наслідуючи приклад битви студентів під Крутами, довго не думаючи, вирішив захищати свою батьківщину. 

"Яким треба було бути обачним і обережним у спілкуванні з рідними, щоб бува чого не сказати зайвого. Ним керувала вірність своєму народові та почуття обовʼязку. Яка ж буде щаслива мати, коли закінчиться війна, і він буде не сином-героєм, а просто тим, хто наближав усіх до довгоочікуваної Перемоги", - кажуть в громаді.

Побратими з Азову зворушили усіх присутніх теплими і щирими спогадами про Тараса та завершили прощання спільною молитвою.

"Поклін тобі, наш Тарасе, юний Герою, за жертовність та любов до України! Ти станеш вічним прикладом для наслідування майбутнім поколінням українців", - йдеться в повідомленні.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW