Як вберегтися від найпоширенішої шахрайської схемиЗловмисники видають себе за співробітниками банків та використовують різні техніки, щоб отримати доступ до банківських карток громадян. Їхня основна мета - отримати номер картки, пін-код, кодове слово, термін дії картки або отримати пароль.

Зловмисники, що видаються працівниками банків, продовжують діяти та використовують нові способи, щоб здійснити шахрайство з банківськими картками громадян, - повідомляє патрульна поліція Краматорська і Слов'янська.

Головна мета шахраїв полягає в отриманні номера картки, пін-коду, кодового слова, трьохзначного код ззаду картки та терміну її дії. Зокрема, шахраї надсилають повідомлення, у яких просять ввести пароль, який надходить у SMS, або надають номер телефону їхної компанії. Але навіть в умовах війни справжні працівники банку ніколи не запитують таку інформацію.

Найбвльш розповсюджені варіанти схем: "Вашу карту заблоковано", "з вашого рахунку зняли гроші", "необхідно продовжити дію кредитної картки".

Що робити, якщо вас намагаються обдурити?

  • Ні в якому разі не надавайте номер своєї банківської картки, термін дії і CVV-код, а також паролі, які надходять в повідомленнях SMS.
  • Якщо ви отримали підозрілий дзвінок або повідомлення, зверніться до вашого банку за контактним номером та дізнайтеся, чи справді відбулися будь-які втручання до вашої картки, або чи є необхідність у її перевипуску.
  • Повідомте адресату про спробу шахрайського втручання на вашому картковому рахунку і заблокуйте картку.
  • У разі такої ситуації також повідомте поліцію, набравши номер 102.
  • Найкращий спосіб зберегти свої гроші - бути пильним та уважним. 

Читайте: У Краматорську затримали водія, який перевозив метал без документів

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW