Учителям та директорам шкіл підвищать зарплати та змінять формат оплати праці: що відомоВ Україні планують змінити формат оплати праці вчителям та директорам шкіл, завдяки чому їхня зарплата має зрости. Про це 25 серпня повідомив міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, виступаючи на конференції для освітян.

Що передбачає нова система оплати праці

За словами Лісового, нова програма вже запущена, триває робота щодо формування відповідних політик і експертиз. Планується, що впродовж 2024-2025 рр. Міносвіти реалізувати пілотний проєкт нового формату оплати праці спочатку в 500 школах.

Хочемо вийти з єдиної тарифної сітки. Хочемо, щоб базова частина зарплати була близько 80%, ще близько 20% – надбавки. І ще кілька надбавок: регіональні доплати і доплати від директора школи. І найголовніше – прагнемо підвищити зарплату, – зазначив міністр.

Завдяки змінам оплата праці освітян буде прозорою, зрозумілою, прогнозованою. Проте поки що не зрозуміло, коли саме буде можливе підвищення зарплат з огляду на війну. Це питання досі обговорюється.

Міністр цифрової трансформації України, віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій Михайло Федоров, який також виступав на конференції, висловився щодо запланованих змін.

Він наголосив, що найголовніше – створити педагогам хороші умови для роботи, що неможливо зробити без підняття зарплати.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW