На Закарпатті екологи в одній з громад виявили незаконну рубку на понад 9 млн гривеньУ результаті проведення заходів щодо запобігання правопорушень природоохоронного законодавства та за інформацією одного з районних депутатів працівники Державної екологічної інспекції у Закарпатській області провели огляд у природо-заповідному фонді місцевого значення регіонального ландшафтного парку у межах Виноградівської територіальної громади поблизу одного з населених пунктів, де виявили пні від незаконно зрубаних дерев, зафіксувавши їх кількість та діаметри. У процесі обстеження екоінспектори виявили 21 пень від незаконно зрубаних дерев, які хтось зрубав незаконно, не маючи відповідних лімітів та дозволів на використання ресурсу. Про це інформує Державна екологічна інспекція у Закарпатській області ц ФБ.

На місце події виявлення порушення працівники Держекоінспекції викликали слідчо-оперативну групу працівників поліції, які за даним фактом повинні внести відомості в ЄРДР та провести розслідування.

Як повідомив начальник Державної екологічної інспекції у Закарпатській області Михайло Банк, за фактом незаконної рубки нараховано збитки у розмірі понад 9 мільйонів гривень.

Матеріали направлені у правоохоронні органи для подальшого реагування.

Згідно ст. 13 Конституції України нагадуємо, що земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу виключної (морської) економічної зони є власністю Українського народу.

Читайте також: ужгородців запрошують разом зустріти ніч кажанів

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW