"ДСНС посилює співпрацю з країнами ЄС у сфері цивільного захисту", - Сергій КрукДержавна служба України з надзвичайних ситуацій продовжує посилювати співробітництво з міжнародними партнерами у сфері цивільного захисту. 18 серпня відбулася зустріч Голови ДСНС України Сергія Крука з Надзвичайним і Повноважним Послом Італійської Республіки в Україні П’єром Франческо Дзадзо.

Учасники обговорили питання розвитку двостороннього співробітництва у сфері прогнозування, запобігання, реагування на надзвичайні ситуації, які можуть виникнути на території Італії або України, що закріплено спільним Меморандумом, а також питання гуманітарного розмінування деокупованих територій України.

"Дякуємо італійському народу та уряду за підтримку наших фахівців у напрямку гуманітарного розмінування. З початку широкомасштабного вторгнення росії обсяги завдань щодо робіт із гуманітарного розмінування зросли майже у 10 разів. Піротехніки вже здійснили понад 66 тис. виїздів, знешкодили 423 тисячі боєприпасів та обстежили територію загальною площею понад 900 квадратних кілометрів", - поінформував Голова ДСНС.

Сергій Крук зауважив, що Служба зацікавлена у співпраці з Італією, яка підтримує українських рятувальників з перших днів повномасштабної війни.

Варто зазначити, що в рамках співпраці між країнами у червні 2020 року Італія однією із перших відгукнулася на прохання ДСНС про допомогу у ліквідації наслідків паводків у західних регіонах України, надіславши гуманітарну технічну допомогу. Разом із цим, Україна допомагала Італійській Республіці долати наслідки COVID-19 та доправляла допомогу для жителів країни.

Від початку повномасштабної війни в Україні Італія постійно надає технічну підтримку для рятувальників ДСНС. Зокрема, вже отримано пожежні автоцистерни, автомобілі швидкої, легкові спеціалізовані автомобілі, а також грантова підтримка у сфері гуманітарного розмінування.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW