"У "Бомбіку" буде смітник?", - криворіжці, котрі самотужки облаштували укриття з арт-простором, б'ють на сполох, - ФОТОКриворіжців, котрі обладнали за власний кошт бомбосховище, відоме містянам як арт-простір "Бомбік", одне з підприємств повідомило про те, що воно знаходиться на їх балансі і запропонувало забрати звідти особисті речі.

Про це повідомляє 0564.ua.

Голова ОСББ Світлана Остапчук пояснила, що бомбосховище до ладу приводили мешканці будинку, оскільки воно було не придатне до користування. Для цього мешканці сусідніх будинків вивезли гори сміття, провели електрику. Тут є і запаси питної води, і медзасоби, біотуалет та інші необхідні для укриття людей речі. Креативний підхід забезпечив облаштування та використання укриття під арт-простір, де тепер щотижня відбуваються благодійні культурні заходи.

На даний момент підприємство "Суха балка" сповістило мешканців, що бомбосховище знаходиться на їх балансі і, у зв'язку з останніми подіями, доступ людей до нього повинен бути цілодобовим, саме тому вони зрізали замок, яким мешканці зачиняли бомбосховище.

"На бомбосховищі висіли номери телефонів тих, в кого були ключі від ного. При повітряній тривозі його відчиняли. Також ми зробили в бомбосховищі арт-простір в якому пройшов не один культурний захід", - говорить Світлана.

Містянам дали декілька днів, щоб вони могли забрати особисті речі.

"Єдине, що нам дало місто - це вогнегасник. Якщо ми все заберемо, то бомбосховище не буде придатним. Найближче укриття - це школа. В "Сухій балці" сказали, що в них немає коштів для обладнання бомбосховища", - додала Світлана.

Мешканці сусідніх з бомбосховищем будинків бояться, що через відкрите цілодобове укриття воно знову може "обрости" купою сміття.

В той же час представники "Сухої Балки" були відсутні на зустрічі, хоча, за словами Світлани, їх завчасно попередили про зустріч.

Раніше ми писали про заходи, які проходили у "Бомбіку":

Читайте: У криворізькому арт-просторі "Бомбік" івентили та збирали кошти для ЗСУ, - ФОТО, ВІДЕО.

Читайте: "Поезія боротьби": у Кривому Розі провели поетичний вечір у "Бомбіку", - ФОТО.

Читайте: "Три кольори пристрасті" босоніж: як відома криворізька журналістка Ольга Гончар Хвостова читала і показувала свою поетичну лірику, - ФОТО, ВІДЕО.

Нагадаємо, відтепер бомбосховища мають статус стратегічних для забезпечення захисту населення. Всі збудовані сховища, протирадіаційні укриття та споруди подвійного призначення будуть обов’язково братися на облік. На час воєнного стану зведення захисних споруд прискорять. Під час приватизації чи відчуження змінювати функціональне призначення об’єктів фонду захисних споруд забороняється.

Слідкуйте за новинами в Telegram. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. 

Читайте нас на Google NewsAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW