Ідеї подарунків для першокласника: що потішить найменших школярівЛише тиждень залишається до початку нового навчального року. Тисячі малюків 1-го вересня вирушать до школи вперше. І неважливо, як відбуватиметься навчання - у класних аудиторіях чи онлайн, для першокласників цей день стане святковим і незабутнім.

І, звичайно ж, кожному маленькому школяреві буде приємно отримати до 1 вересня подарунок.

Варіанти подарунків для дітей, які йдуть у перший клас

Смарт-годинник

Смарт-годинник - популярний гаджет серед людей найрізноманітніших вікових категорій. Це не просто стильний аксесуар, такий годинник дасть змогу дитині відчути себе більш дорослою. Смарт-годинник буде корисним не тільки першокласнику, а й його батькам - вони зможуть постійно знати про місцезнаходження дитини і підтримувати з нею зв'язок.

На ринку безліч пропозицій - від бюджетних до брендових, вартість такого подарунка - від 500 гривень.

Книга

Читання ніколи не втратить своєї актуальності. А для першокласника, який тільки-но починає вчитися, книга - це і подарунок, і джерело знань. Книжкова індустрія зараз активно розвивається, є можливість придбати книжки найкращих авторів з різних країн світу.

Ціни на дитячі книжки починаються від 250-300 гривень.

Ланчбокс

Нудні кухонні судочки для зберігання їжі - не найкращий варіант для маленького школяра. На цей аксесуар звернуть увагу всі однокласники, і маленький школяр буде радий, якщо йому куплять гарний ланчбокс. Дитячі ланчбокси бувають всіляких кольорів, як правило, на них зображені герої популярних мультфільмів і кінофільмів. Першокласнику такий подарунок обов'язково сподобається.

Обійдеться такий подарунок недорого - ціни починаються від 70 гривень.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW