Боротьба з дезінформацією вийшла на новий рівень: у ЄС введено в дію закон про контроль контентуСьогодні, 25 серпня 2023 року, в Європейському Союзі набув чинності новий закон Digital Service Асто (про цифрові послуги), спрямований на боротьбу з дезінформацією. Також метою нового законодавчого акта є боротьба з нелегальним контентом.

Про те, що цей закон буде введено в дію, було відомо давно. Тож у пошукових систем і великих онлайн платформ було достатньо часу, щоб як слід підготуватися - заявив єврокомісар з питань внутрішнього ринку Тьєррі Бретон.

Нововведення стосується платформ, аудиторія яких перевищує 45 мільйонів користувачів. Воно торкнеться TikTok, Instagram, Google та інших популярних соцмереж.

Відповідно до закону, такі компанії повинні будуть контролювати контент, що публікується на їхніх платформах. Штрафи за порушення нового закону будуть дуже значними і можуть становити до 6% світового річного обороту компанії.

Каменем спотикання в Європі та США, як і раніше, залишається китайська платформа для коротких роликів TikTok. У низці країн уже найближчим часом планують заборонити або обмежити користування цим ресурсом. Серед таких країн США, Ірландія, Австралія, Нідерланди та деякі інші.

Наразі дія нового законодавчого акта поширюється на 19 найбільших світових платформ, серед яких X, Booking, Facebook, Pinterest, Snapchat, TikTok та інші.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW