«Україна-мати»: до Дня Незалежності погасили у Сумах нову поштову марку24 серпня у Сумах відбулося спецпогашення поштової марки «Україна-мати», котра присвячена 32 річниці Незалежності України.

За словами директора Сумської філії «Укрпошти» В’ячеслава Маринича, за останні півтора року марки «Укрпошти» стали символом незламності, нескореності. «Але сьогоднішня марка – традиційна, яка щороку випускається до Дня Незалежності України. На ній в інтерпретації художниці Зінаїди Кубар зображений відомий кожному українцю величний монумент, що височіє на Печерських пагорбах Києва і є одним з найвищих у світі. До 32-ї річниці Незалежності України пам’ятник, що повернутий щитом до росії, замість демонтованого герба тоталітарного режиму, увінчав тризуб», - розповів Маринич.

Окрім марок «Україна-мати» до річниці Незалежності Укрпошта випустила конверт «Перший день», немаркований художній конверт, художні листівки, а також набір магнітів. Тираж поштових марок — 600 000, на одному листку шість марок.

Набори поштових марок, присвячених 32-й річниці Незалежності України можна придбати у всіх поштових відділеннях Сумщини. До набору входить аркуш «Україна-мати», конверт «Україна-мати», картка «Україна-мати. Віра», картка «Україна-мати. Надія», картка «Україна-мати. Любов».

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW