Після завершення досудового розслідування правоохоронні органи скерували матеріали для подальшого розгляду справи в суді.
Департамент кіберполіції разом з Головним слідчим управлінням Нацполіції розкрили шахрайську схему, що використовувала відомий інтернет-аукціон для незаконного збагачення громадян. Один зі співучасників, 42-річний житель столиці, створив псевдоаккаунт для торгівлі та залучив до цього плану свого 59-річного знайомого. Основною діяльністю групи було виставлення на аукціоні фейкових лотів сувенірних, колекційних та антикварних монет, які фактично відсутні в їх володінні. Після отримання грошей від покупців, зловмисники втікали, не виконавши своїх обіцянок.
Також було розкрито, що ретельні мешканці столиці створили фейкові сторінки магазинів у соціальних мережах, де пропонували різноманітні товари, включаючи меблі, за заниженими цінами. Однією з умов була повна передоплата. У цій діяльності також брала участь 29-річна мешканка Харкова.
Головний організатор разом із своїм спільником займався здобуванням банківських карток, відомих як "дропи", для подальшого виведення коштів. Вони також планували здійснювати злочинну діяльність, координували дії інших учасників групи та розподіляли здобутий зловмисниками прибуток.
Під час розслідування було виявлено 17 злочинних вчинків, при яких злочинці завдали збитків на суму 330 тисяч гривень.
Слідчі з Головного слідчого управління, діючи під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора, пред'явили фігурантам підозру у вчиненні злочинів за статтями 190 частини 2, 3 і 4 (шахрайство) Кримінального кодексу України.
Після завершення досудового розслідування правоохоронні органи скерували матеріали до суду для подальшого розгляду обвинувального акта. Офіс Генерального прокурора брав на себе процесуальне керівництво у справі.Ф