Андрій Фролов кілька років розбудовував власний бізнес у місті Світлодарськ Бахмутського району і весною 2022 року мав запрацювати на повну потужність.
Видування пластикових пляшок вже функціонувало і тривали пусконалагоджувальні роботи для запуску лінії із забору, очищення та постачання питної води. Та через війну цим планам не судилося здійснитись...
Читайте також: Два десятки підприємств Житомирщини запрошують на роботу електриків
Врятувати вдалося невелику частину обладнання, відсотків двадцять за словами підприємця, - саме те, що вивезли у перший день ворожого вторгнення.
Важливий вантаж змінив ще кілька місць базування – міста Ізюм та Дніпро – перш ніж потрапити у Житомир. Це місто Андрій обрав для релокації бізнесу, бо, вивчивши попередньо ринок, не побачив у ньому конкуренції для себе.
Наприкінці минулого року підприємець запустив виробництво у Житомирі. Але наявного обладнання і комплектуючих було недостатньо, аби виробляти всю лінійку ПЕТ-тари.
Читайте також: Понад 40 підприємств Звягельщини запрошують на роботу працівників
Поки ж потужності дозволяють видувати пляшки об’ємом від пів літра до півтора. Для більших ємностей потрібні додаткові пресформи, які є дороговартісними.
Тож для їх придбання Андрій Фролов у лютому цього року подав заявку на отримання мікрогранту за програмою «Власна справа» від урядового проєкту «єРобота». Кошти на рахунок він вже отримав і замовив виготовлення індивідуальних пресформ об’ємом два, п’ять і шість літрів.
Читайте також: Віднедавна заявку на отримання ваучера на навчання можна подати онлайн, — ІНСТРУКЦІЯ
Короткострокові цілі підприємця - розширити асортимент продукції і забезпечити щомісячне виробництво близько 150 тис. пляшок різних об'ємів. Для цього він влаштує на роботу трьох працівників. А в наступні три роки планує придбати обладнання для виробництва сировини, а також для підготовки та розливу води у пляшки і стати лідером на Житомирщині серед виробників аналогічної продукції.
Житомирська обласна служба зайнятості