19 червня маленькі відпочивальники пришкільного табору в Житомирському ліцеї № 19 зустрічали в гостях рятувальників.
Учні молодших класів дочекалися таких омріяних канікул і прагнуть добре відпочити упродовж літа. Щоб відпочинок був безпечним та без прикрих пригод, подібні зустрічі і проводяться.
Читайте також: У Житомирі створили тимчасову робочу групу з обговорення та вирішення питання стосовно зариблення (вселення) водних живих ресурсів
Зокрема, психологині ДСНС перевіряли з дітьми як же працює наш мозок. Пояснили, що в кожного з нас домінує та чи інша частина головного мозку. Виявивши, яка півкуля домінує саме у вас, можна раціонально побудувати свій робочий день. Різні півкулі мозку відповідають за різні дії та різне сприйняття й вирішення завдань. Окремо, психологині поділилися порадами як змалечку вміти не розгубитися у стресовій ситуації та допомогти собі й оточуючим.
Читайте також: Жителі Луганщини можуть подати повідомлення про ушкоджене майно через ЦНАПи в гуманітарних хабах на Житомирщині
Пресофіцер ГУ ДСНС у Житомирській області закликав дітлахів бути обачнішими на вулиці та в місцях з масовим перебуванням людей. Мова йшла про реалії сьогодення в Україні — “Міна-пастка може ховатися там, де не очікуєш”. Малечу застерегли від зайвої перевірки своєї цікавості: оглядати чужі іграшки на землі, заглядати в покинуті сумки чи коробки. Також вихованці табору опанували 4 “суперздібності” мінної безпеки: бути уважним, не чіпати, не підходити, повідомити про знахідку. З дітворою поспілкувалися і стосовно безпечного відпочинку біля води, щоб він проходив без травматизму та з користю.
Читайте також: Важкі «промоклі» будні екскаваторників: у Житомирі четвертий день тривають роботи на каналізаційному колектор по вулиці Тутковського
Подібний захід відбувався для вихованців ще одного пришкільного табору в Житомирі, що на базі музичної школи. Також відпочивальники пришкільного табору в Бердичеві зустрілися з тамтешніми рятувальниками. Використовуючи 3D макети боєприпасів, фахівці ДСНС розповіли учасникам заняття про класифікацію та характеристики вибухонебезпечних предметів, навели приклади найпоширеніших смертоносних залізяк, що можуть виявити люди. Бердичівський поліцейський, у свою чергу, нагадав дітлахам правила дорожнього руху та навів сумні приклади нехтування ними.
Уся видавничо-друкарська продуція та 3D макети боєприпасів, що використовується під час просвітницької роботи з підростаючим поколінням, розроблено спільно з UNICEF та ДСНС України.
ГУ ДСНС України у Житомирській області
Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, ще більше оперативної інформації тут: