Псевдобанкіри обікрали буковинців на майже 170 тисяч гривень



Поліція шукає аферистів і закликає краян бути уважними.

Буковинці продовжують вірити незнайомцям, які вдають співробітників банків. Шахраї кажуть потенційним жертвам про несанкціонований доступ до їхнього інтернет-банкінгу, блокування рахунків, збій у системі та просять назвати особисті дані. В результаті, місцеві жителі після розмови з ними отримують повідомлення про зняття або переказ коштів.

Про це повідомляє поліція Чернівецької області.

За останню добу від таких злочинів постраждали троє мешканців Чернівецької області. Незнайомці по телефону вдавалися працівниками банку та казали людям про можливість розблокування рахунків і про збільшення кредитного ліміту. Буковинці, не перевіряючи правдивість інформації, розказали свої особисті дані банківських рахунків. Отримавши повідомлення про списання грошей, зрозуміли, що стали жертвами шахрайства.

Так, 60-річний мешканець селища Берегомет втратив 70 тисяч гривень, а у 46-річної жительки Чернівецького району та 34-річної жительки Вижницького району аферисти виманили по 50 тисяч гривень.

За цими фактами шахрайства поліція розпочала досудові розслідування за статтею 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Поліція звертається до власників карткових рахунків:

  • не розказуйте свої особисті дані (пін-код, номер картки, логін і пароль, CVV-код) третім особам, навіть якщо вони вдають працівників банку;
  • не розголошуйте коди, які приходять на ваш мобільний номер;
  • не набирайте на вашому телефоні невідомі вам комбінації цифр.

Запам'ятайте: працівники банку ніколи не перевіряють ваші особисті дані.

Якщо ви підозрюєте, що розмовляєте з шахраями, припиніть розмову та зателефонуйте на гарячу лінію банківської установи або на спецлінію «102».

Читайте також:

  • Буковинка вкрала продуктів майже на 5 тисяч гривень у місцевому гіпермаркеті

Ще не підписані на наш Telegram канал? Зробіть це зараз

Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)



AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW