Щоб алкотестер не виявив відхилення: через скільки після застілля можна сісти за кермо і не отримати штраф



Трапляються ситуації, коли після бурхливого застілля потрібно кудись їхати на власному авто. При цьому треба розуміти, через який час після вживання алкоголю можна сідати за кермо, щоб уникнути неприємних наслідків.

Коли можна сідати за кермо після вживання різного алкоголю

Тільки тоді, коли алкоголь повністю переробиться і вийде з організму, сідати за кермо безпечно. Будь-які методи, які використовуються для витверезіння, можуть тільки зняти явні прояви сп'яніння і привести людину до тями, але не виправлять ситуацію. Алкоголь виводиться з організму приблизно через добу після вживання.

В Україні норма вмісту алкоголю в організмі (в крові) становить 0,2 проміле. Якщо у водія виявлять показник, що перевищує це значення, це вважається порушенням ПДР і несе за собою покарання у вигляді штрафу або більш серйозних санкцій.

Ступінь сп'яніння залежить від виду і кількості вживаного алкоголю. Горілка, пиво, вино, коньяк по-різному впливають на організм і відображаються на рівні проміле. Також не однакова тривалість їх виведення з організму.

Наприклад, 1 літр пива повністю виводиться протягом 5 годин, тож приблизно через цей час можна сідати за кермо.

Міцні напої діють на організм по-іншому. Наприклад, горілка починає всмоктуватися в кров тільки після реакції в шлунку, через що сп'яніння має прогресуючий характер. Підраховано, що якщо випити 100 г горілки, то на її виведення піде приблизно 4 години, а 300 г – близько 14 годин.

Те ж стосується таких напоїв, як віскі або коньяк, дія яких схожа на ефект горілки. А якщо алкогольні напої містять різноманітні домішки, організм буде від них очищатися у середньому на 10 відсотків довше за часом.



AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW