Підрив Каховської ГЕС ― російський теракт, який готували довго, - ГУР МОПричетність московії до підриву Каховської ГЕС беззаперечно доводить ціла низка публічної інформації.

Про це в ефірі повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов.

«Навіть якщо ми подивимося на хронологію реакцій пропагандистів, «офіційних осіб» рашистського режиму щодо сьогоднішніх подій, ― там видно: спочатку нічого не відбувається, потім ― відбувається, але частково, а потім ― винна Україна, але вони окупанти дуже тішаться, що острови, на яких нібито базувалися наші захисники, затоплено», — сказав Андрій Юсов.

Представник ГУР МО України також акцентував на хаотичність реакцій російської пропаганди на підрив Каховської ГЕС та наголосив, що,  зважаючи на інженерні особливості споруди, ні в кого, крім росіян, не було фізичної можливості та засобів, аби здійснити такий масштабний підрив.

«Україна інформувала публічно, а також і партнерів іншими каналами про те, що готується мінування і можливий підрив. Це не спонтанний акт, це теракт, який готувався [росіянами] дуже довго», ― заявив  Андрій Юсов.

За словами представника воєнної розвідки України, Сили безпеки та оборони держави готувались до різних варіантів поведінки російських терористів, зокрема й до ймовірності підриву Каховської ГЕС.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW