Усі ми пам'ятаємо незвичайний сервіз у вигляді рибок, який стояв у бабусиному серванті. Якщо раніше він цікавив дітлахів, які розглядали цей витвір радянського мистецтва, то зараз за нього готові віддати немалі кошти колекціонери. Для чого ж він був потрібен та скільки за нього готові заплатити зараз, читайте далі.
Якщо ви бачили, щоб цей сервіз колись використовувався, вам надзвичайно пощастило. Адже у більшості випадків він так назавжди й залишався остаточним полоненим серванта. Варто зазначити, що виготовляли сервіз як коньяко-горілковий набір. Однак він був настільки незвичайним, що використовувався більше як статуетки, які прикрашали кімнату, і з яких іноді треба було витирати пил.
Сьогодні сервіз "Рибки" несе у собі доволі значну колекційну цінність. Адже унікальний дизайн робить його просто знахідкою для любителів старини. Варто зазначити, що ціна набору напряму залежить від стану, виробника та комплектації "Рибок". А вартість може різнитися від декількох сотень до декількох тисяч гривень.
Варто зазначити, що найбільше цінуються ті набори, які були виготовлені на відомих радянських заводах: ЛФЗ (Ленінградський фарфоровий завод) або Гжель. Крім того, деякі рибки мають незвичайне забарвлення, що теж дуже цінується серед колекціонерів.