До Києва з робочим візитом прибув Міністр оборони Великої БританіїДо Києва з несподіваним візитом прибув Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес. Він зустрівся з очільником українського оборонного відомства Олексієм Резніковим.

Про це повідомили в пресслужбі Міністерства оборони України.

Зазначається, що міністри обговорили натівську перспективу України в контексті майбутнього саміту НАТО у Вільнюсі, а також пріоритети по озброєнню України для досягнення перемоги.

Особливо щодо зброї, яка дає можливість наносити ураження ворогу на дальніх дистанціях, такої як Storm Shadow, - додав Міністр оборони України.

Своєю чергою міністр оборони Великої Британії зазначив, що ракети Storm Shadow стали першою зброєю такого типу, що була надана Україні партнерами.

"Україна отримала ракети Storm Shadow, які можуть бути використані на великі дальності. Це одні з перших ракет великої дальності, які надані Україні її союзниками. Ми надали такий вид озброєння через постійне застосування росією її зброї великої дальності, яку вона використовує для того, щоб шкодити цивільному населенню та цивільній критичній інфраструктурі", — сказав Бен Воллес.

Раніше ми розповідали, що до Києва прибули з візитами лідери двох країн ЄС

44.ua у Телеграмі: термінові, актуальні, перевірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час. Приєднуйтеся до нашої спільнотиAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW