"Ти або в ЗСУ, або - для ЗСУ": триває збір коштів на придбання автомобіля для розвідниківПринцип "Ти або в ЗСУ, або - для ЗСУ" - це головне правило, за яким зараз просто повинне жити українське суспільство. Жодні гроші чи допомога не зрівняються із тим, чим ризикують українські військові - життям. І все заради того, щоб за їхніми спинами їхні рідні, близькі та мільйони інших українців могли жити більш-менш нормальним і відносно спокійним життям навіть у той час, коли на сході України ведуться страшні бої із російськими окупантами.

Допомогти військовим можна і потрібно: добрим словом, розумінням, підтримкою, амуніцією, продуктами харчування, або ж фінансово.

На даний момент редакція сайту Тернополя 0352.ua просить небайдужих людей долучитися до збору коштів на автомобіль для розвідників з Тернопільщини, що служать у складі 4 окремої танкової бригади від початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України. Ще в лютому 2022 року наші військові добровільно стали на захист Батьківщини. 

Вже понад рік вони воюють на найгарячішому донецькому напрямку, зокрема - бахмутському. Більшість буденних потреб наші захисники закривають самостійно: купують та ремонтують автомобілі, дрони, забезпечують себе покращеною амуніцією... На даний момент на Бахмутських дорогах автомобілі стали таким же розхідним матеріалом, як і дрони, тож самостійно оплачувати всі поточні витрати стало вкрай важко. 

Позашляховик для розвідників потрібен ТЕРМІНОВО. Орієнтовна сума збору на автомобіль - 150 тисяч грн. Наразі зібрано трохи більше половини суми. Додаткові витрати у вигляді ремонту авто військові візьмуть на себе.

Ми створили банку для збору в Monobank, щоб кожен міг в режимі реального часу побачити статус збору. Кожного вечора наприкінці доби під дописом із збором можна переглянути звіт про надходження коштів на автомобіль.

Поповнити банку можна за посиланням:

https://send.monobank.ua/jar/8sUyNdfDzz

Номер карти в Monobank для переказу:

5375411205997260

Для переказу коштів через PayPal:

[email protected]

Військові щиро сподіваються на вас, друзі. Чашка кави, пачка сигарет... пожертвуйте хоча б один раз такими речами. Не соромтеся робити донати навіть по 10 чи 20 грн. Кожна гривня важлива, адже нас багато.

На фото ви можете побачити кадри з-під Бахмута. Їх опублікували військові медики тієї ж 4 окремої танкової бригади.

Не залишайтеся байдужими, продемонструйте єдність, яка завжди вирізняє українців, ту єдність, яка була в нас у перші дні повномастшабної війни, коли один за всіх, а всі - за Україну!

ВАЖЛИВО: Після завершення збору у даній статті буде опубліковано фотозвіт про передачу автомобіля, придбаного на отримані від благодійників кошти. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW