Як змінилися ціни на закарпатський продуктовий набір у травніЕксперти дослідницького центру Карпатський центр полінгових досліджень продовжують визначати купівельну спроможність жителів Закарпаття за допомогою «Бограч-index».

Як повідомила дирекція Карпатського центру полінгових досліджень, дослідники здійснили у травні  порівняльну до попереднього місяця оцінку купівельної спроможності жителів Закарпаття з-за допомоги традиційного “Бограч-index”. Інтерв‘юери протягом минулого тижня вираховували індекс, беручи до уваги середні ціни на продукти на ринку.

Відповідно до «індексу бограча» якщо за квітень 2023 року на родину з п’яти людей потрібно було витратити 794 гривень, то у травні 2023 року різниця цін склала 34 гривні – і загальна вартість продукції за «Бограч-index» – 760 грн., тобто зміна цін відбулася на 4,2%

P.S. «Бограч-index» — це винахід дослідницького центру, Карпатський центр полінгових досліджень, який визначає, скільки коштує популярний закарпатський бограч-гуяш відповідно до щомісячних змін в економіці. Щомісячний «Бограч-index» найнаочніше оцінює купівельну спроможність жителів Закарпаття завдяки двом причинам: бограч-гуяш готують у всіх регіонах краю, а сам бограч-гуяш містить достатню кількість продовольчих компонентів (муку, м’ясо, овочі, воду, спеції), аби вважати його універсальним узагальненням продукту народного господарства.

Як змінилися ціни на закарпатський продуктовий набір у травні, фото-1

Читайте також: Згідно з "Бограч-індексом" у квітні продукти в Закарпатті подешевшали на 35%

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW