В Дніпрі другий день шукають 12-річну Світлани Дашко: подробиціУ Дніпрі другий день поспіль тривають пошуки 12-річної Світлани Дашко. Вона зникла 17 травня в районі 12-го кварталу. Близько 16:00 вийшла з культурно-ділового центру «Дніпропрес». Досі про неї та місце її перебування немає жодної звістки.

Про це повідомили в пресслужбі поліції Дніпропетровської області

Поліцейські продовжують перевіряти місця, куди могли піти дівчинка, двори та покинуті будівлі, відпрацьовують відео з камер спостереження. Також опитують осіб, з якими спілкувалася дівчинка, та місцевих жителів. Орієнтування з описом зовнішності та фото дівчинки розіслані до всіх територіальних підрозділів поліції області.

До пошукової операції залучено всі служби міста. Також допомагають волонтери та активні жителі міста. Операція з розшуку дитини триває.

Прикмети: на вигляд 12 років, зріст 152 см, худощавої статури, очі блакитні, русе волосся до плечей.

Особливі прикмети: шрам на лівій брові.

Була одягнута: футболка в чорно-білу смужку, джинси, чорна кофта с золотими візерунками, білі босоніжки з чорною платформою. При собі мала рюкзак коричневого кольору.

Якщо Вам відома будь-яка інформація про місце перебування Світлани, 2011 року народження, просимо повідомити за телефонами (096)-095-11-05, (063)-93-15-327, (050)-41-23-313 або 102.

В Дніпрі другий день шукають 12-річну Світлани Дашко: подробиці, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW