У Дніпрі другий день поспіль триває пошукова операція - шукають 12-річну дівчинку, - ФОТОУ Дніпрі другий день поспіль тривають пошуки 12-річної Світлани Дашко. До пошукової операції залучено всі служби міста.

Про це повідомляє пресслужба ГУ Національної поліції у Дніпропетровській області.

Дівчинка зникла 17 травня в районі 12-го кварталу м. Дніпра. Вона вийшла з культурно-ділового центру «Дніпропрес». Наразі її місце перебування невідоме.

Поліцейські продовжують перевіряти місця, куди могли піти дівчинка, двори та покинуті будівлі, відпрацьовують відео з камер спостереження. Також опитують осіб, з якими спілкувалася дівчинка, та місцевих жителів.

Орієнтування з описом зовнішності та фото дівчинки розіслані до всіх територіальних підрозділів поліції області. До пошуків дівчинки також залучені волонтери та активні жителі міста.

Операція з розшуку дитини триває.

Прикмети дитини: на вигляд 12 років, зріст 152 см, худощавої статури, очі блакитні, русе волосся до плеч. 

Особливі прикмети: шрам на лівій брові.

Була одягнута : футболка в чорно-білу смужку, джинси, чорна кофта с золотими візерунками, білі босоніжки з чорною платформою.  

При собі мала рюкзак коричневого кольору. 

"Якщо Вам відома будь-яка інформація про місце перебування Дашко Світлани, 2011 року народження, просимо повідомити за телефонами (096)-095-11-05, (063)-93-15-327, (050)-41-23-313 або 102", - йдеться у повідомленні.

У Дніпрі другий день поспіль триває пошукова операція - шукають 12-річну дівчинку, - ФОТО , фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW