Google почне видаляти акаунти: кого стосується нововведенняGoogle оновлює свою політику. В компанії заявили, що будуть повністю видалятися акаунти повністю, які не використовувався понад 2 роки, їх будуть позбувати разом із даними, що в них зберігаються.

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на Мezha.

Google почне видаляти акаунти в грудні цього року. Стануть недоступними email-адреса, події календаря, документи Docs, файли Drive, знімки Google Photos та інші дані. Буде робити це поетапно. Спочатку позбудеться облікових записів, які були створені та більше ніколи не використовувались.

Перед видаленням акаунта Google надішле попередження користувачу на його основну та запасну email-адресу. Після видалення неактивних акаунтів їх Gmail-адреси не звільнятимуться.

Нововведення стосуватиметься тільки безплатних акаунтів. Також не будуть удалятися облікові записи, якими керують організації чи школи. Google не планує видаляти і акаунти, які мають відео на YouTube. Адже вони можуть містити кліпи, що мають історичне значення.

Google вважає акаунт активним, якщо до нього періодично входять, чи виконують якісь базові дії:

  • читають або відправляють email;
  • використовують Google Drive;
  • переглядають відео на YouTube;
  • завантажують додатки в Google Play Store;
  • використовують Google Search;
  • використовують функцію Sign in with Google для входу до акаунтів на сторонніх ресурсах

Також Google вважає активністю, якщо акаунт використовується на Android-пристрої, або має платні підписки, наприклад Google One.

Ці зміни направлені на посилення безпеки, адже для неактивних акаунтів часто задані старі або повторно використовувані паролі, які могли бути скомпрометованими. Так зловмисники можуть отримати до них доступ й використовувати для крадіжок особистих даних, або надсилання спаму.

Компанія пропонує інструмент Inactive Account Manager для того, щоб ви самі могли вирішити, що відбудеться з вашими даними, якщо ви не зможете використовувати свій акаунт. Наприклад, відправити файли довіреним контактам, чи видалити акаунт.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW