В Закарпатській ОВА обговорили програму для людей з інвалідністюВ Україні діє державна програма, за якою особи з інвалідністю можуть безоплатно отримати допоміжні засоби реабілітації. Допомога поширюється й на постраждалих унаслідок повномасштабної війни – захисників і цивільне населення.

Реалізацію проєкту в нашій області обговорили Петро Добромільський – заступник голови Закарпатської ОВА та в.о. директора Закарпатського обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю Анатолій Шибаєв.

«За останній рік через повномасштабне вторгнення в регіоні значно збільшилася кількість людей з інвалідністю. Зараз на обліку понад 90 тисяч громадян. Багато з них потребують протезування та забезпечення іншими допоміжними засобами реабілітації», – підкреслив Петро Добромільський.

Як зазначив Анатолій Шибаєв, протягом 2023 року до обласного відділення Фонду з різними потребами звернулося майже тисячу осіб. Понад 19 млн грн уже профінансовано на закупівлю протезно-ортопедичних виробів, крісел колісних, ортопедичного взуття, засобів для протезування жінок з онкологією тощо.

Особливу увагу на Закарпатті приділяють роботі з військовослужбовцями, які отримали поранення під час бойових дій. Так, від початку року державною програмою підтримки скористалися 9 захисників. Їх усіх першочергово забезпечили необхідними засобами, здебільшого це модульні протези підвищеної функціональності.

Також під час зустрічі заступник голови ОВА Петро Добромільський зауважив, що в регіоні планують розробити чіткий алгоритм дій та провести інформаційну кампанію, щоб якомога більше людей з інвалідністю дізналися про можливість безоплатно отримати якісну допомогу за національною програмою.

Про це повідомляє Закарпатська обласна державна адміністраціяAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW