Порядок складання водіння зміниться: у МВС розповіли подробиціНаразі в Україні діють правила, згідно з якими після складання теоретичного іспиту в учня є три спроби для складання практичного іспиту. Якщо всі три спроби невдалі, теорію доводиться вивчати заново. Незабаром цей порядок буде замінено на більш зручний для громадян.

Начальник ГСЦ МВС Микола Рудик пояснив, що учні зможуть складати водіння необмежену кількість разів. Але одна умова все ж є - складати практичний іспит знову і знову можна буде тільки протягом двох років, тобто, поки буде дійсний сертифікат про складання теорії.

Микола Рудик також розповів, що на сайті Сервісного центру МВС з'явиться форма попередньої реєстрації для проходження практичного іспиту. Для запису тепер не потрібно буде відвідувати ГСЦ. Збільшиться і час, даний на оскарження результатів іспиту - заяву можна буде подати протягом 30 днів.

Зміни проводяться в рамках реформи Сервісних центрів МВС. Її основна мета - викорінення корупції. Стартує реформа влітку 2023 року.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW