У Полтаві невідомі повидирали із клумб висаджені квіти: влада міста закликала полтавців спільно боротися із вандаламиМинулого тижня у Полтаві активно висаджували квіти у спеціальні вазони. Продовжуються роботи і цього тижня. Однак за короткий час невідомі особи встигли поривати буквально щойно висаджені квіти та, тим самим, зіпсувати роботу старанних квітникарів. Представники влади міста прохають полтавців реагувати на такі випадки та спільно боротися із «квітниковими вандалами». Про це написав у своєму Телеграм-каналі перший заступник міського голови Валерій Пархоменко. До допису він додав фото клумби із понівеченими квітами.

У Полтаві невідомі повидирали із клумб висаджені квіти: влада міста закликала полтавців спільно боротися із вандалами, фото-1

-Звертаюся до всіх містян та гостей: закликаю реагувати на такі інциденти та разом боротися із вандалами!Ми, звісно, пересадимо квіти і зробимо все, щоб Полтава була охайною та уквітчаною, але ми можемо це зробити тільки спільними зусиллями! Дякую за розуміння! – написав Валерій Пархоменко.

Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про ціни на розсаду квітів, які продають на "Хитрому" ринку.

Щоб стежити за новинами міста, підписуйтеся на наш TelegramAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW