Просто лежали в гаражі: пів тонни бурштину виявили поліцейські у жителя Вараського районуУчора, 11 травня, слідчі та працівники карного розшуку Вараського відділення поліції №1 здійснили обшук на території домогосподарства 34-річного мешканця селища Володимирець в рамках кримінального провадження за фактом незаконного видобування бурштину. 

Як повідомили в поліції, обшук був проведений згідно з ухвалою суду та за процесуальним керівництвом прокуратури.

Під час обшуку у гаражному приміщенні було виявлено 20 мішків, наповнених камінням бурштину крупної фракції загальною вагою 455 кілограмів. 

Серед вилученого бурштину був один камінь вагою 1 кілограм 200 грамів, вартість якого оцінюється приблизно в 230 тисяч гривень. 

Загальна ж сума вилученого бурштину становить майже 7 мільйонів гривень.

У зв'язку з явними ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 240-1 Кримінального кодексу України, слідчі ВП №1 смт. Володимирець скерували клопотання до суду про накладення арешту на вилучене.

Зазначається, що обвинувачений відмовився надавати будь-які показання. Досудове розслідування триває, а поліцейські займаються встановленням усіх обставин цього кримінального правопорушення.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW