На Закарпатті затримали двох «велотуристів»Двох чоловіків, які мали намір незаконно перетнути українсько-угорський кордон, затримали вчора у рамках проведення спецоперації «Захід-2023» прикордонники відділу «Вилок» Мукачівського загону.

Жителі Закарпаття та Тернопільщини, виконуючи вказівки ділків-переправників, прибули у селище Вилок де отримали велосипеди та вказівки щодо напрямку руху через кордон. На вказаному маршруті, на велосипедистів чекала «перепона» у вигляді наряду прикордонників.

На думку переправників, прикордонники могли не звернути увагу на людей, які пересуваються двоколісним транспортом.

Проте, не так сталося, як гадалося. Прикордонний наряд зупинив велосипедистів та з перших хвилин спілкування викрив незаконні наміри чоловіків, а згодом і встановили особу місцевої жительки, яка забезпечила «туристів» транспортними засобами. Для з’ясування обставин правопорушення, усіх трьох затримали та доставили у прикордонний підрозділ.

Затримані чоловіки зізналися, що пристали на пропозицію невідомих, з якими спілкувалися лише телефоном. За послуги зловмисників вони мали розрахуватися за кордоном, відпрацювавши певний час на запропонованій їм роботі. Про те, що нерідко такі пропозиції ведуть до трудового рабства, чоловіки не переймалися.

Наразі оперативники Мукачівського прикордонного загону ретельно вивчають усі деталі вчиненого правопорушення, з метою встановлення організаторів незаконного переправлення людей через кордон.

Про це інформує пресслужба Мукачівського прикордонного загону

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW