Кількість потенційних медалістів у школах Тернополя цього року просто вражаєНезабаром для учнів тернопільських шкіл завершиться навчальний рік 2022 - 2023. Це другий рік, коли школярі навчалися в умовах повномасштабної війни, однак незважаючи на це, діти брали участь в олімпіадах міського, обласного і всеукраїнського рівнів та здобули високі результати.

Відтак, на учнівських олімпіадах, які цьогоріч відбулися школярі здобули:

на міських етапах – І місце – 55 дітей, ІІ місце – 98 і ІІІ місце – 150; на обласних етапах відзначено - 47 призерів; на всеукраїнському рівні перемогу здобули - 24 учні.

У 2023 році свідоцтво про повну загальну середню освіту отримають 1513 випускників та випускниць, з них 190 є претендентами на нагородження золотою медаллю, 31 - срібною. Це майже 15% від кількості учнів. Хочеться вірити, що ці діти справді мають належні знання і без проблем зможуть поступити у престижні виши України.

Окрім цього учні активно долучалися до всеукраїнських та міжнародних мовно-літературних конкурсів ім. Тараса Шевченка, Петра Яцика та конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої». Відповідно до результатів, 82 призових місця школярі вибороли на міському та обласному етапах вказаних конкурсів.

Нагадаємо, 1 червня для учнів тернопільських шкіл завершується навчальний рік та розпочинаються літні канікули, які триватимуть з 5 червня по 1 вересня.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW