Громади Житомирщини стали другим домом для понад 65 тисяч переселенцівЗа останній рік Житомирська область стала місцем прихистку для більш ніж 65 тисяч переселенців з різних куточків країни, які були змушені залишити свої міста через війну та шукати новий дім.

Про це повідомляє Житомирська ОВА.

Завдячуючи спільним зусиллям Житомирської ОВА, громад області, благодійників та волонтерів, Житомирщина з перших днів приймала переселенців з Київщини, Харківщини, Донеччини, Херсонщини та інших регіонів.

Із загальної кількості переселенців, що проживають в нашій області, перебуває понад 18 тисяч дітей та 399 багатодітних родин. Своєю чергою, на Житомирщині поселено майже 3 тисячі осіб з інвалідністю, частина з яких проживає в соціальних закладах області, зокрема у геріатричних пансіонатах.

За підтримки місцевої влади, переселенці зі сходу України отримали підтримку та допомогу в різних аспектах:

  • забезпечення житлових умов;
  • фахова медична допомога;
  • соціальна адаптація;
  • працевлаштування.

Варто зазначити, що з квітня цього року до області прибуло шість евакуаційних поїздів, організованих спільно з Міністерством реінтеграції, Житомирською ОВА та АТ «Укрзалізниця». Загалом було прийнято 197 вимушених переселенців з Донеччини, які розміщені у місцях тимчасового перебування Бердичівського, Житомирського та Звягельського районів. Усім евакуйованим особам надано одноразову грошову виплату та комфортні умови для проживання в соціальних гуртожитках.

Проте, війна продовжується і жителі східних та південних областей досі змушені шукати притулок у безпечніших місцях України. Водночас Житомирщина завжди тримає відкриті двері для тих, хто прагне знайти прихисток та надію на краще майбутнє.

Громади Житомирщини стали другим домом для понад 65 тисяч переселенців, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW