У Києві рівень води у Дніпрі впав на 30 сантиметрівУ Києві, станом на 10 травня, порівняно з минулими днями, рівень води у Дніпрі знизився на 30 сантиметрів.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської військової адміністрації в Телеграмі.

Ми маємо Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Не забувайте підписуватись та читайте новини Києва, області та України.

За інформацією Укргідрометцентру, станом на 9:00 10.05.2023, рівень води в річці Дніпро в Києві біля мосту «Метро» складає 9 270 сантиметрів (за Балтійською системою висот). За останні два дні рівень водопілля в межах столиці впав аж на 30 сантиметрів, – поінформував очільник КМВА Сергій Попко.

Водночас він наголосив, що рівень небезпеки гідрологічних явищ залишається – І (жовтий).

На даний момент по Києву не зафіксовано аварійних підтоплень. Але все ще продовжує спостерігатися підтоплення заплави шаром близько 15-20 сантиметрів - острови у парку «Муромець», «Гідропарк», Труханів острів, Галерна затока, Корчувате, приватні ділянки в районі Осокорків, - уточнив він.

Начальник КМВА додав, що промислові об’єкти і житлові масиви міста - поза загрозою підтоплення.

Раніше ми писали, що у столиці та кількох районах Київської області протягом 1-4 травня на річці Дніпро очікується підйом рівня води у Дніпрі. Можливе часткове затоплення низьких прирічкових територій.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW